11.03.24r.„Jestem – biblioteka integruje człowieka” –  bierzemy udział w projekcie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dobczycach

12.03.2024 Zobacz wszystkie z kategorii Aktualności

Mieliśmy dziś okazję gościć cudownych ludzi związanych z kontynuacją tytułowego projektu Pani Małgorzaty Molendys i  Pani Natalii Piwowarczyk. Pani Elżbieta Bogacz i Pani Natalia – bohaterki dzisiejszego spotkania podzieliły  się z przedszkolakami swoimi talentami, bo przecież każdy z nas je ma, podobnie jak marzenia , do których dąży. Spotkanie stało się okazją do rozmów, inspiracji, integracji. Mogliśmy wysłuchać fragmentów opowiadania Pani Natalii „Haneczka na kółeczkach” oraz dać się porwać  muzyce podczas wokalnego występu Pani Elżbiety. Wszystkie Panie postanowiły ponad to wrócić do czasów dzieciństwa i spędzić trochę czasu na zabawie z dziećmi w salach przedszkolnych. To było niezwykle miłe spotkanie. Zapraszamy znowu i serdecznie dziękujemy!

 Współpracę w ramach projektu „Jestem – biblioteka integruje człowieka koordynują Panie: Anna Adamik , Marta Grucela, Jadwiga Daniek – Salawa.

Zachęcamy do śledzenia wydarzeń realizowanych w ramach projektu na stronie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dobczycach

Nasi partnerzy
Skip to content