Piknik rodzinny w przedszkolnym ogrodzie!

09.06.2025 Zobacz wszystkie z kategorii Aktualności

Majowo-czerwcowe święta, czyli Dzień Mamy i Dzień Taty to okazja do rodzinnego spotkania w naszym ogrodzie, które w tym roku odbyło się w czwartek, 5.06.2025r. Przedszkolaki i milusińscy ze żłobka zaprezentowali się w ciekawych aranżacjach tanecznych, wierszach i piosenkach. Wręczyły również rodzicom zrobione przez siebie upominki. Spotkanie na świeżym powietrzu było także okazją do malowania twarzy, konkursów, poczęstunku, a nawet gry w szachy.

Szczególne podziękowania kierujemy do sponsorów, którzy przyczynili się do tej niezwykłej uroczystości: Rada Rodziców Przedszkola i Żłobka,  Pan Jan Hartabus – firma Dom Chleba, Jan Burkat – firma Jan, Sala Zabaw Kulka.

Dziękujemy również Państwu Barbarze i Andrzejowi Kosałka, Panu Piotrowi Skórze, Pani Ewelinie Machajskiej – firma Iluna.

Nasi partnerzy
Skip to content