X EDYCJA AKCJI„ZOSTAŃ SUPERCZYTELNIKIEM”!

05.03.2024 Zobacz wszystkie z kategorii Aktualności

STRZAŁ W 10 – CELUJ W KSIĄŻKĘ

Szanowni Państwo!

Zwracamy się z prośbą o współpracę w zakresie PROMOCJI CZYTELNICTWA. Dzięki X edycji akcji „ZOSTAŃ SUPERCZYTELNIKIEM” chcemy zachęcić dzieci do odwiedzania bibliotek i sięgania po lektury. Przy okazji dzieci mogą zdobyć wyjątkowe wyróżnienie i nagrody. W poniedziałek 4 marca 2024 r. rusza jubileuszowa X edycja. Do akcji będzie można dołączyć przez kilka tygodni, a najpóźniej do 30 marca 2024. Prosimy o przekazanie wszystkim rodzicom m informacji o akcji oraz o przekazanie dzieciom specjalnych kart do zbierania naklejek (na ich odwrocie umieściliśmy prosty Regulamin Akcji):

– z oddziałów przedszkolnych

– klas I do III

 Pozostali chętni do wzięcia udziału w akcji uczniowie klas starszych, karty mogą odebrać w siedzibie  biblioteki przy ul. Szkolnej 43 w Dobczycach.

Serdecznie zachęcamy nauczycieli i rodziców do wspierania działań proczytelniczych i motywowania dzieci do częstych odwiedzin bibliotek. Wszyscy bowiem wiemy, że czytanie przynosi mnóstwo korzyści intelektualnych. ZDOBĄDŹ DYPLOM „SUPER CZYTELNIKA” W DZIESIĄTEJ EDYCJI! Zaproś do czytania Mamę, Tatę, Babcię, Dziadka i Rodzeństwo!

Akcję honorowym patronatem objął Burmistrz Gminy i Miasta Dobczyce Tomasz Suś. Więcej informacji o zasadach i akcji na www.biblioteka.dobczyce.pl

Zespół Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dobczycach

Nasi partnerzy
Skip to content